Šarkos parkas
 
Laisvalaikiui ir šventei!

Kalėdinis spektaklis atvyks pas Jus!

Šarkos parko įkūrė vyras ir žmona - Margo ir Martynas - abu turintys kitus darbus. Kadangi Margo yra teatro režisierė, dramaturgė, kuria spektaklius, taigi nenuostabu, kad jos įkurtas Mėnulio teatras yra po Šarkos parko sparnu.

Mėnulio teatras - tai entuziastinga profesionalių aktorių komanda, rašanti pasakas ir statanti spektaklius visai šeimai. Visi kūriniai nuotaikingi, mieli ir gilūs, įtraukiantys į veiksmą visą publiką. Kiekvienas spektaklis - tai autorinė pasaka, gvildenanti netikėtas temas ir perteikianti tokiais vertybes kaip nuoširdumas, draugystė, bendrystė, pagalba artimajam, smalsumas ir t.t. Mėnulio teatras kalba paprastai apie svarbius dalykus.

Teatro trupė jaučia ypatingą meilę Kalėdoms ir kasmet siūlo vieną arba du kalėdinius spektaklius pasirinkimui. Siužetai tinka 4-9 metų vaikams ir jų tėveliams. Trupė atvyksta iš sostinės į Jūsų įstaigos/organizacijos turimą arba išnuomotą erdvę. Scena nėra būtina, svarbu turėti vietos pasirodymui ir žiūrovams susėsti ant kėdžių arba grindų.

Jūsų dėmesiui Mėnulio teatras pristato mieliausią repertuaro spektaklį, pripildantį visą erdvę kalėdine dvasia.

"Kalėdų Senelė ir Sniego debesis"

Siužetas. Išvykęs atostogauti į šiltuosius kraštus Kalėdų Senelis pasiėmė visus sniego debesis, kad galėtų apsnigtų keliu rogėmis sugrįžti. Tik vat bėda - sniego debesys ištirpo, o be jų elniai negali traukti kalėdinių rogių. Likusi namuose viena Kalėdų Senelė iš paskutiniųjų jėgų bando suspėti pasiruošti Kalėdų šventei: supakuoti dovanas, iškepti begalę imbierinių sausainių, primegzti šiltų kojinių, papuošti eglutę, prišaukti sniego debesis. O, kad atsirastų kas nors, kas sutiktų jai padėti... Laimė, pro šalį ėjo visas burys vaikų (žiūrovų), taigi su jų ir dar vienos ypatingos viešnios pagalba Kalėdų Senelė ne tik primena tikrąją Kalėdų prasę, bet ir užtikrina, kad Kalėdos aplankys kiekvienus namus.

Trukmė: 45 min. (pasiruošimas prieš spektaklį 1,5-2 val.). Iš karto po spektaklio personažai gali pasilikti išdalinti kalėdines dovanas.

Techninis prašymas: užtikrinti kampą/kambarį, kur aktoriai galėtų persirengti ir saugiai palikti asmeninius daiktus.

Kaina švietimo įstaigoms: 6 Eur su dovanų dalinimu, arba 5 Eur be dovanų dalinimo. 
Minėtos kainos galioja spektaklį stebint nuo 60 iki 100 vaikų, arba esant keliems spektakliams iš eilės. Esant tik vienam spektakliui mažesnei žiūrovų grupei ieškoma užsakovams ir teatro trupei priimtino bendro sprendimo.

Kaina įmonėms ir organizacijoms: 450 Eur + kuras iš sostinės iki vietos. Vilniuje kuro mokestis netaikomas. Po renginio personažai gali išdalinti dovanas ir nusifotografuoti su vaikais.

Mėnulio teatro trupė atvyksta su savo garso aparatūra, minimaliu apšvietimu, dekoracijomis, rekvizitu ir kostiumais.

  • IMG_4093
  • IMG_4027
  • IMG_4061
  • IMG_6290
  • IMG_4070
  • 22118056_1883719934973277_1374481449_o

Režisierė Margo Karachanianc-Sirusienė
Vaidina: Ieva Giniotytė, Margo Karachanianc-Sirusienė

Pasiteirauti ir užsisakyti spektaklį galite telefonu +37064758001, arba el. paštu sarkosparkas@gmail.lt

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite